English
:
یکشنبه، ۲۷ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۳۳
سال رونق تولید

جزییات خبر

 • با مشارکت جهاد دانشگاهی صنعتی شریف
 • قراداد پژوهشی طراحی و ساخت دستگاه کنترلر نمونه گیرهای خودکار پایانه های نفتی ایران امضاء شد
 • ۱۳:۲۵ (دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶)
 • شرکت پایانه های نفتی ایران با همکاری سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف با امضاء یک قراداد، کار طراحی و ساخت 10 دستگاه کنترل نمونه گیر خودکار برای نصب و راه اندازی در پایانه نفتی شمال و پایانه صادرات میعانات گازی عسلویه آغاز کرد.
 • به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران، این قراداد در راستای تامین نیاز عملیاتی شرکت پایانه های نفتی ایران در مناطق عملیاتی شمال و عسلویه این شرکت و در راستای حمایت از ساخت داخل، خودکفایی، اسجاجد اشتغال و جلوگیری از خروج از ارز و قطع وابستگی به خارج با همکاری پژوهشگران داخلی در جهاد دانشگاهی صنعتی شریف اجرایی شد.

  با انجام این پروژه ضمن قطع وابستگی دانش فنی آن به صورت کامل بومی می شود و در اختیار شرکت پایانه های نفتی ایران قرار می گیرد.

  با اجرای این پروژه پژوهشی دستگاه های یاد شده با نصف قیمت نمونه خارجی در مدت هشت ماه طراحی و ساخته خواهد شد؛ پیشتر شرکت های خارجی از ارائه این دستگاه به صنعت نفت خودداری می کردند. 

  دستگاه نمونه گیر خودکار به منظور نمونه برداری منظم و اتوماتیک از محصولات صادراتی (نفت خام، میعانات گازی و فرآورده های نفتی) و برای کنترل کیفیت مواد هیدروکربوری در پایانه های نفتی ایران استفاده می شود.

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت پایانه های نفتی ایران می‌باشد.