دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳ ۱۷:۰۳
IOTC

شرکت نفت خدمات ماندگار و پایدار به مردم خارگ ارائه دهد

شرکت نفت خدمات ماندگار و پایدار به مردم خارگ ارائه دهد

آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر صبح امروز در دیدار مدیر عامل شرکت پایانه های نفتی ایران اظهار داشت: وزارت نفت، وزارتخانه راهبردی است که نه تنها در تولید ثروت بلکه در تولید قدرت و اقتدار ملی به ویژه سیاسی کمک می کند و در عرصه پیشرفت و رفع محرومیت نیز بسیار موثر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران، عضو مجلس خبرگان رهبری ابراز داشت: در گذشته مردم خارگ گلایه هایی را از وضعیت داشتند اما اکنون مردم به آرامش نسبی رسیدند هرچند کمبودهایی وجود دارد.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه هر اندازه تلاش و خدمت به مردم شود کم است گفت: تا می توانید خدمات ماندگار و پایدار داشته باشید و هر چه این خدمات بیشتر باشد، شیرینی زندگی نیز بیشتر خواهد بود.

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه استان بوشهر محور است افزود: لازم است راه هوایی بوشهر تقویت شود و مسیرهای دیگری از استان بوشهر به دیگر استان ها نیز فراهم گردد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به برگزاری برخی مسابقات ورزشی توسط شرکت پایانه های نفتی ایران ابراز داشت: این مسابقات ورزشی انعکاس بسیار خوبی داشته و باعث ارتقای سطح رضایتمندی شده است. برای تصدی تیم های ورزشی نیز همت شود تا ورزش استان تقویت گردد.

امام جمعه بوشهر بیان داشت: هر اندازه که می توانید بر اساس قانون به مردم کمک و خدمت شود.


عباس غریبی، مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران نیز در این نشست تصریح کرد: خدمات رسانی به جزیره خارگ و رضایت مردم شریف این جزیره در راستای ارائه خدمات عام المنفعه همواره مورد توجه بوده است.


مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران یادآور شد: از ابتدای فعالیت صنعت نفت در این جزیره خدمات عام‌المنفعه بسیاری به مردم شایسته خارگ از سوی صنعت نفت ارائه شده که در تلاشیم با بهره‌گیری از رهنمودهای بزرگان استان و همراهی مسئولین، سرعت و کیفیت ارائه این خدمات را در راستای رضایتمندی مردم و ساکنان جزیره خارگ ارتقاء دهیم.


غریبی به اقدامات این شرکت در زمینه پروژه های عمرانی طی یکسال گذشته اشاره کرد و افزود: شرکت پایانه های نفتی ایران در بخش عمرانی در یکسال گذشته با اجرای بیش از ۴۰ پروژه عمرانی سبک و سنگین در بخش های زیر ساختی، خدماتی و رفاهی به عنوان نماینده صنعت نفت در جزیره خارگ نقش پر رنگی در محرومیت زدایی و ایجاد بستر زیستی مناسب داشته و خود را مقید به گسترش هوشمندانه این خدمات و توانمندسازی شهروندان می داند.


مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران به ارائه خدمات پروازی و فرودگاهی نیز اشاره کرد و ادامه داد: با بیش از ۸۰۰۰ فروند نشست و برخاست هواپیما، بیش از ۴۰۰ هزار نفرسفر خدمات ارائه شده که در این بین بیماران اورژانسی نیز اقدامات ویژه‌ای انجام گرفته است.

غریبی به ثبات خدمات مسافربری دریایی و هوایی از جزیره خارگ و بالعکس اشاره نمود و افزود: در شرایط خاص و نامساعد جوی ۷۰ فروند پرواز فوق العاده و ۳۴ فروند شناور جهت ارائه خدمات ویژه اختصاص داده شده است، به گونه ای که در مسیر خارگ به گناوه و خارگ به بوشهر در‌ مجموع قریب به ۱۴۰ هزار نفر سفر دریایی انجام شده است.

آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر + عباس غریبی، مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران 2
آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر + عباس غریبی، مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران 1

آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر + عباس غریبی، مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران 3

(چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳) ۱۷:۳۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید