جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ ۰۱:۳۵
IOTC

گزارش تصویری / حضور شرکت پایانه های نفتی ایران در بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران

گزارش تصویری / حضور شرکت پایانه های نفتی ایران در بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران

شرکت پایانه های نفتی ایران در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی که از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه بین‌ المللی تهران با شعار «صنعت نفت؛ تولید فناورانه، مصرف بهینه» و با هدف معرفی دستاوردهای این صنعت برگزار می شود، حضور دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران، در دومین و سومین روز از برگزاری نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران، غرفه شرکت پایانه‌های نفتی ایران میزبان سازندگان تجهیزات، شرکت‌های پیمانکار، ارائه‌دهنده خدمات فنی و مهندسی وفعالین حوزه های  پژوهش، تامین کنندگان کالا و... بود.

کارشناسان فنی، عملیاتی و بازرگانی شرکت در این نمایشگاه نشست های را با برخی از نمایندگان شرکت ها در خصوص انتقال دانش فنی و تامین قطعات یدکی و .... برگزار کردند.

گفتنی است در این نمایشگاه، شرکت ملی نفت و صنایع بالادستی در سالن ۸ و ۹، معاونت‌های وزارت نفت، شرکت‌های دانش‌بنیان، دانشگاه‌ها، پارک‌های فناوری، استارت‌آپ‌ها در سالن  ۱۰ و ۱۱، شرکت ملی صنایع پتروشیمی و صنایع مرتبط در سالن B ۳۸، شرکت ملی گاز و صنایع مرتبط سالن ۵، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران و صنایع مرتبط در سالن ۳۵، اعضای اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی (OPEX) در سالن ۷، اعضای انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت (استصنا) در سالن‌های ۳۱ A و B، اعضای انجمن سازندگان تجهیزات صنعتی ایران (ستصا) در سالن ۶ و انجمن‌های تخصصی نفت و دیگر شرکت‌ها هر یک در سالن‌های جداگانه قرار گرفته‌اند.

نمایشگاه امسال با رونق دوباره صنعت نفت شاهد حضور ۲۰۰ شرکت خارجی از ۱۳ کشور جهان است.

بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی هر روز از ساعت ۹ تا ۱۷ دایر است و ۳۰ اردیبهشت‌ماه به‌کار خود پایان می‌دهد.

 

نمایشگاه 1

نمایشگاه 13
نمایشگاه 12
نمایشگاه 11
نمایشگاه 9
نمایشگاه 8
نمایشگاه 7
نمایشگاه 6
نمایشگاه 5
نمایشگاه 4
نمایشگاه 3
نمایشگاه 2

نمایشگاه 10

(جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۱۹:۳۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید