IOTC
شنبه / ۲۹ آبان ۱۴۰۰ / ۰۸:۳۱
سرویس : فرهنگی و ورزشی
کد خبر : ۴۸۸۵
گزارشگر : ۲۹
سرویس فرهنگی و ورزشی

پیام تبریک مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران بمناسبت هفته بسیج

مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (رحمت الله علیه ) و شهدای والا مقام انقلاب هفته بسیج را به تمامی بسیجیان بصیر بویژه بسیجیان شرکت پایانه های نفتی ایران تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران ؛ عباس اسدروز مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای والا مقام انقلاب، هفته بسیج را به تمامی بسیجیان بصیر بویژه بسیجیان شرکت پایانه های نفتی ایران تبریک گفت.
 

بسمه تعالی

 

بسیج مظهر عشق و ایمان ، آگاهی و مجاهدت و آمادگی کامل برای سربلند کردن کشور و ملت است. مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

«هفته بسیج یادآور رشادت‌ها، فداکاری‌ها، ازخودگذشتگی‌ها و دلاورمردی‌های رزمندگان ایرانی است که با اتکاء به ایمان و غیرت دینی و ملی خود، جانانه در برابر استکبار جهانی و دشمنان شرق و غرب ایستادند تا مقاومت و پایداری این مرز و بوم به رهبری امام خمینی (رحمت الله علیه) را  به دنیا ثابت کنند.

امروز نیز بسیج به عنوان یک بازوی توانمند و تأثیرگذار، با همان روحیه انقلابی و تحت هدایت‏‌های داهیانه رهبر معظم انقلاب ( مدظله العالی ) توانسته با بهره‏ گیری از توان علمی و دانش بومی، نقش مؤثری در عرصه‏‌های مختلف جامعه داشته باشد و بنابر ضروریات برای اعتلای ایران اسلامی بی‏‌ادعا و خالصانه حرکت کند.

 

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر، آغاز هفته بسیج را به ملت بزرگ ایران، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان عزیز به ویژه همکاران گرانقدر در مجموعه شرکت پایانه های نفتی ایران تبریک و تهنیت عرض نموده  و از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی را مسألت می‌نمایم.

 

 
 
(شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰) ۰۸:۳۱
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید