IOTC
شنبه / ۲۲ آبان ۱۴۰۰ / ۰۸:۴۱
سرویس : عمومی
کد خبر : ۴۸۸۰
گزارشگر : ۲۹
سرویس عمومی

سمینار اینترنت اشیاء و کاربردهای آن در صنعت در پایانه نفتی خارگ برگزار شد

به مناسبت هفته بسیج سینمار اینترنت اشیاء و کاربردهای آن توسط بسیج مهندسین صنعت خارگ در سالن اجتماعات تندگویان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران ، مدیر کانون بسیج مهندسین صنعت خارگ اظهار داشت : کاربرد اینترنت اشیا در صنعت ، در واقع مجموعه ای از تجهیزات پیشرفته مانند سنسورها، اتصالات شبکه ای، دستگاه های هوشمند و نرم افزارها را در بر می گیرد، که به تبادل اطلاعات بین یک دستگاه و دستگاه های دیگر کمک می کنند. فناوری IoT با فراهم آوردن تحولات دیجیتالی، به حوزه های مختلف صنعتی این امکان را می دهد تا فرآیندهای موجود را با ایجاد و یا تغییر مدل های تجاری، به روز کنند.

عباس غریبی افزود : برنامه های کاربردی IoT در تمام صنایع از کشاورزی گرفته تا فضا کاربرد دارند. بازیگران اصلی بازار اینترنت اشیا در حال ایجاد استراتژی هایی هستند که با تکمیل، ادغام و مشارکت های آگاهانه ، محصولات و راه حل های جدید IoT را در صنعت نیز توسعه دهند. 

وی افزود :این سمینار به مناسبت هفته بسیج و با شرکت روسا و کارشناسان و با سخنرانی دکتر محمدرضا کامرانی دانش آموخته و مدرس دانشگاه صنعتی امیبر کبیر برگزار شد.

 

اینترنت اشیا 3
اینترنت اشیا 2

اینترنت اشیا 4
اینترنت اشیا 11
اینترنت اشیا 10
اینترنت اشیا 9
اینترنت اشیا 8
اینترنت اشیا 7
اینترنت اشیا 6
اینترنت اشیا 5
اینترنت اشیا 1

اینترنت اشیا 20
اینترنت اشیا 19
اینترنت اشیا 18
اینترنت اشیا 17
اینترنت اشیا 16
اینترنت اشیا 15
اینترنت اشیا 14
اینترنت اشیا 13
اینترنت اشیا 12

عکس : محمد پنهان

(شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰) ۰۸:۴۱
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید