IOTC
چهارشنبه / ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ / ۱۷:۴۴
سرویس : عمومی
کد خبر : ۴۱۲۱
گزارشگر : ۲
سرویس عمومی

سومین فراخوان ارزیابی صلاحیت مناقصه گران دستگاه مرکزی وزارت نفت

سومین فراخوان ارزیابی صلاحیت مناقصه گران دستگاه مرکزی وزارت نفت


سومین فراخوان ارزیابی صلاحیت مناقصه گران دستگاه مرکزی وزارت نفت

در راستای استفاده از توانمندی‌ها و حمایت حداکثری از سازندگان داخلی، ایجاد بانک اطلاعات منابع واحد ، تسریع در تامین اقلام و تجهیزات مورد نیاز در فضای رقابتی و همچنین با توجه به درخواست های مکرر و گسترده شرکت های سازنده و فروشنده ( اعم از شعبه شرکت اصلی خارجی ، نماینده انحصاری ، نماینده ، انبار دار و غیره ) از وزارت نفت در تهیه فهرست بلند دستگاه مرکزی و پیگیری ایشان از اقدامات بعمل آمده و بر اساس قانون برگزاری مناقصات به اطلاع می رساند :

1 – کلیه سازندگان و تامین‌کنندگان داخلی می‌توانند با دریافت کد عضویت پنج رقمی ایران کد از تارنمای www.irancode.ir و ثبت‌نام در تارنمای www.meganaft.ir شرکت فاوا نفت صباکیش و اخذ امضای الکترونیکی (token)، به پرتال سامانه تامین کالای وزارت نفت به نشانی ep.mop.ir مراجعه و نسبت به درج اطلاعات و تکمیل فرم پرسشنامه خوداظهاری اقدام نمایند. ضمنا تلفن مرکزی (call center) با شماره ۶۱۶۲۳۳۰۰-۰۲۱ برای پاسخگویی به مراجعان در نظر گرفته شده است که در صورت مواجه شدن با هرگونه اشکال در استفاده از برنامه می توانند تماس حاصل فرمایند .
2 - پس از ثبت و صدور نهایی فرم‌های تکمیل شده، اضافه نمودن هرگونه اطلاعات جدید منوط به اخذ مجوز از دستگاه مرکزی به نشانی بالا خواهد بود و ضروری است شرکت‌ها در تکمیل فرم‌های مربوطه که ملاک ارزیابی صلاحیت و رتبه‌بندی خواهد بود، کمال دقت را مبذول نمایند.

3 - کلیه سازندگان و تامین‌کنندگان داخلی می بایست در تارنمای ep.mop.ir حتما سربرگ « راهنمای تامین‌کنندگان» را ملاحظه نمایند تا در فرآیند خوداظهاری تسریع شود.
4 - مستندات، مجوزها، گواهینامه‌ها و معیارهای ارزیابی صلاحیت منابع و اهمیت وزنی آنها در پایگاه اطلاع‌رسانی مناقصات و تارنمای دستگاه مرکزی به نشانیep.mop.ir قرار دارد.

5 – تاکید می گردد فقط منابعی قابلیت ارزیابی خواهند داشت که حداقل یک پرسشنامه را تکمیل و ثبت و صدور نهایی کرده باشند. بدیهی است منابعی که فرآیند خوداظهاری را تکمیل نمموده باشند امکان ارزیابی را نخواهند داشت.

توضیحات :
1 - مدت اعتبار ارزیابی صلاحیت منابع سازنده و تامین‌کننده، طبق بند (( ج )) ماده (( 3 ) آیین نامه اجرایی بند (( الف )) ماده (( 26 )) (( قانون برگزاری مناقصات )) از تاریخ درج در فهرست بلند دستگاه مرکزی به مدت دو سال خواهد بود.
نام و نشانی دستگاه مرکزی : وزارت نفت، معاونت مهندسی، پژوهش و فناوری - تهران، خیابان کریم خان زند- خیابان حافظ ساختمان مرکزی ششم شرکت ملی نفت ایران ، پلاک ۵۲۳ طبقه چهارم- اداره‌کل نظام تامین و تجاری‌سازی فناوری وزارت نفت ، کد پستی: ۱۵۹۸۷۱۴۵۱۳
رشته یا زمینه تخصصی ارزیابی صلاحیت ، کلیه رشته‌های تخصصی مرتبط با قطعات و تجهیزات مورد نیاز صنایع بالادستی و پایین‌دستی (خشکی و دریایی) صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش و پخش .

تاریخ ، مهلت و نشانی دریافت و تحویل اسناد ارزیابی صلاحیت : شروع خود اظهاری از تاریخ درج این آگهی در روزنامه های کثیرالانتشار و پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات بوده و تا مورخ 30/11/1398 ادامه خواهد داشت . دستگاه مرکزی نیز منابعی که مدارک خود اظهاری را تکمیل کرده اند ، بر اساس ویرایش اول دستورالعمل ارزیابی صلاحیت و رتبه بندی سازندگان و تامین کنندگان ( فهرست بلند دستگاه مرکزی ) ابلاغی به شماره ۹۶/۲۴۵۸۳۷ مورخ 28/05/1396 از سوی معاونت مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت ارزیابی خواهد نمود .
2 – منابعی که در لیست منتشر شده در تاریخ 01/09/1397 حضور دارند ؛ در صورت نیاز و به تشخیص خود نسبت به تکمیل هرچه بیشر اطلاعات قبلی شرکت و یا محصولات اقدام نمایند .
ضمنا ارزیابی و اعمال تغییرات اظهار شده جدید ، بعد از ارزیابی صلاحیت و تایید کمیته های فنی بازرگانی دستگاه مرکزی در فهرست منتشره قرار خواهند گرفت .
تاریخ اعلام نتایج ارزیابی صلاحیت : نتایج ارزیابی صلاحیت خوداظهاری و تکمیل مدارک ، از سوی دستگاه مرکزی وزارت نفت ( معاونت امور مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت – اداره کل نظام تامین و تجاری‌سازی فناوری)، حداکثر تا مورخ 01/09/1399 در پایگاه ملی اطلاع‌رسانی مناقصات و تارنمای دستگاه مرکزی وزارت نفت به آدرس (ep.mop.ir) منتشر می‌شود.

دبیرخانه شورای هماهنگی منابع واحد دستگاه مرکزی وزارت نفت
(چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸) ۱۷:۴۴
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید