IOTC
چهارشنبه / ۱۰ آذر ۱۴۰۰ / ۱۸:۰۸
سرویس : عمومی
کد خبر : ۴۸۹۵
گزارشگر : ۲۹
سرویس عمومی

احیای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در شرکت ملی نفت ایران/ مراکز رفاهی نفت با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بازگشایی شد

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه رویکرد و سیاست جدید شرکت این است که «شرکت ملی نفت ایران باید خانواده محور باشد»، اظهار کرد: برای ایجاد انگیزه بیشتر در کارکنان و ایجاد فضای شور و نشاط در خانواده‌ها، برنامه‌ها و خدمات فرهنگی و اجتماعی در نفت مجددا احیا خواهد شد.

احیای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در شرکت ملی نفت ایران/ مراکز رفاهی نفت با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بازگشایی شد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران ، محسن خجسته‌مهر با بیان اینکه یکی از رسالت‌های این شرکت جهت حصول اطمینان از انجام درست فعالیت‌ها و ماموریت‌ها، حفظ کرامت کارکنان و تکریم آن‌ها است، افزود: برای ایجاد انگیزه کافی و جلوگیری از خستگی‌های مفرط شغلی در مجموعه فعالیت‌های شرکت ملی نفت ایران می‌بایست امکانات رفاهی مناسب و در خور شأن برای کارکنان فراهم شود و در این راستا برای بالا بردن شاخص‌های رفاهی در حال برنامه‌ریزی هستیم.

 

وی افزود: برنامه‌ریزی لازم برای ارتقای سطح خدمات اجتماعی و فرهنگی برای همه کارکنان خدوم و پرتلاش در مجموعه شرکت ملی نفت به ویژ کارکنان مناطق عملیاتی در حال انجام است.

 

معاون وزیر نفت با بیان اینکه طی دو سال گذشته با توجه به شرایط کرونا و شرایط متغیری که وجود داشت خدمات رسانی در مراکز رفاهی و تفریحی میسر نبود، تصریح کرد: با کاهش آمار کرونا و افزایش واکسیناسیون عمومی، تصمیم گرفته شد با حفظ دستورالعمل‌های بهداشتی و اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیربط و با نظارت کمیته شرایط اضطراری نفت، کلیه مراکز اقامتی و رفاهی مانند مرکز اقامتی محمودآباد در شمال کشور، مرکز تفریحی آبعلی و سایر مراکز در استان‌ها و نقاط مختلف به مرور و مدیریت شده و به تدریج با یک ظرفیت مشخص برای خدمات رسانی به کارکنان و خانواده‌ها بازگشایی شود تا کارکنان بتوانند در کنار فعالیت‌های سختی که  در ستاد و عملیات برعهده دارند از امکانات رفاهی نیز بهره‌مند شوند.

 

 خجسته‌مهر افزود: بر همین اساس لازم می دانم از آقای مهندس اوجی، وزیر محترم نفت که با پیشنهاد شرکت ملی نفت در این خصوص موافقت کردند، تشکر کنم.

 

وی همچنین تصریح کرد: اگر در شرکت ملی نفت به موفقیتی برسیم نشات گرفته از یک خانواده غنی و سرشار از فرهنگ ایرانی اسلامی و حاصل قوام بخشیدن به کانون خانواده است و اگر کانون خانواده به لحاظ مسایل اجتماعی و فرهنگی قوام یافت، مطمئن هستم یک صنعت نفت خوب در تراز بین المللی نیز خواهیم داشت.
 
(چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰) ۱۸:۰۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید