IOTC
سه شنبه / ۶ مهر ۱۴۰۰ / ۲۱:۱۰
سرویس : فرهنگی و ورزشی
کد خبر : ۴۸۵۲
گزارشگر : ۲۹
سرویس فرهنگی و ورزشی

پیام مدیرعامل پایانه های نفتی ایران به مناسبت روز ملی ایمنی و آتش نشانی

مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران در پیامی ضمن گرامیداشت روز ملی ایمنی و آتش نشانی، این روز را به تمامی کارکنان به ویژه آتش نشانان پرتلاش و خستگی ناپذیر شرکت پایانه های نفتی ایران تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران، متن پیام عباس اسدروز ، به شرح زیر است.
 
هفتم مهر یادآور حماسه آفرینی ها و از خود گذشتگی ها غیورمردانی است که با اخلاص ، شجاعت ،شهامت ،احساس مسئولیت و ایثار کسانی است که فرای وظیفه سازمانی، کار و خدمت را یک وظیفه انسانی و وجدانی در راه نجات جان همنوعان و ایجاد محیط ایمن و بدون خطر جهت همکاران دانسته و با این تفکر و اندیشه انجام وظیفه می نمایند.

 

امروزه گسترش صنایع نفت و گاز اگر چه توامان با رفاه و آسایش جامعه همراه است اما می تواند مخاطرات متعدد و متنوعی را برای منابع انسانی ، تاسیسات و محیط زیست در پی داشته باشد که به منظور کاهش و به حداقل رساندن این مخاطرات لازم است تقویت سامانه های نظارتی جهت پیشگیری از وقوع حوادث به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد.

 

در این خصوص شرکت پایانه های نفتی ایران به عنوان آخرین حلقه زنجیره تولید نفت خام با استقرار نظام مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست و دریافت سیستم مدیریت یکپارچه در سال های اخیر گام های موثر و ارزشمندی در دستیابی به بالاترین سطح ایمنی برداشته که این مهم به دلیل اعتقاد راسخ مدیران ارشد سازمان به رویکرد ایمنی،بهداشت و محیط زیست و مشارکت همه جانبه و ایمن کارکنان در تمامی فعالیت های تخصصی و عملیاتی و اشاعه فرهنگ ایمنی، بهداشت و محیط زیست محقق گردیده است.

 

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و پاسداشت تلاشگران عرصه ایمنی و آتش نشانی ، این روز را به همه همکاران عزیز تبریک عرض می نمایم و فرصت را مغتنم شمرده و از کارکنان ایمنی و آتش نشانی به لحاظ فداکاری هایی که در تمامی عرصه های این صنعت ملی از خود نشان داده اند قدردانی نمایم .

امید دارم با توکل بر خدا و استعانت از خدای متعال و با بهره گیری از توان بالقوه موجود در سطح شرکت برای بهبود و توسعه نظام مدیریت HSE  به صورت کارا و موثر حرکت نموده و با ترویج فرهنگی ایمنی ، شاهد کاهش بیش از پیش حوادث باشیم.

 

(سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰) ۲۱:۱۰
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید