IOTC
پنج شنبه / ۵ تیر ۱۳۹۹ / ۰۷:۱۸
سرویس : عمومی
کد خبر : ۴۵۷۶
گزارشگر : ۲۹
سرویس عمومی

پیام تبریک مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران به مناسبت «روز جهانی دریانوردی»

مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران با صدور پیامی فرارسیدن پنجم تیرماه«روز جهانی دریانوردی» را به کلیه تلاشگران عرصه دریانوردی تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران ، متن پیام تبریک عباس اسدروز به شرح زیر است:

دریا پهنه بی کران حقایق ناشناخته ای است که تنها دریانوردان و دریادلان غیور و رشید پی به آن حقایق می برند و  این عرصه پر تلاطم که نشانه قدرت الهی است، برخود می بالیم که مردانی چنین بر عرشه پر افتخار کشتی خود، بی هیچ هراسی و با سلاح توکل به خداوند امواج را در هم می شکافند و پیش به سوی افق های روشن این مرز و بوم قدم می گذارند.

۲۵ ژوئن  به‌عنوان "روز جهانی دریانورد" تعیین و نام‌گذاری شده است. انتخاب این روز در تقویم دریایی جهان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

این روز فرصت مغتنمی است تا بار دیگر به تجلیل از انسان‌هایی بپردازیم که با همت و تلاش خود از جان و آسایش خود مایه می‌گذارند تا چرخ عظیم صنعت حمل و نقل دریایی به حرکت دائمی خویش ادامه دهد.
روز جهانی دریانوردی یادآور رشادتهای دریادلان مجاهدی است که با عزمی راسخ و گام هایی استوار پهنه های دریاها و آبهای آزاد را درنوردیده و در راستای عزت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رونق صنعت نفت کشور تلاش خود را معطوف داشته اند. 
 در این راستا شرکت پایانه های نفتی ایران با تلفیق دو صنعت مهم و راهبردی نفت و دریانوردی، ماموریت‌های مهم کشور در حوزه دریافت، ذخیره سازی، واردات و صادرات نفت خام و میعانات گازی و فرآورده های نفتی را با بهره گیری از خلاقیت، پویایی و کارآمدی نیروهای متعهد، با تجربه و دارای روحیه ایثار و جانفشانی انجام می دهد. 

امروزه پیشگامی در عرصه جنگ اقتصادی به به عنوان موهبتی الهی در اختیار کارکنان  شرکت پایانه های نفتی ایران و به طور ویژه متخصصین در عملیات دریایی قرار گرفته  تا برای اعتلا و سربلندی کشور عزیزمان تلاش نمایند .

لازم می دانم این روز ارزنده را به فعالان عرصه دریا و دریانوردی،به ویژه تمامی تلاشگران شرکت پایانه های نفتی ایران و به خصوص همکاران ارزشمند در مدیریت عملیات که همواره با شجاعت، تلاش و جانفشانی خود در پهنه نیلگون خلیج فارس حماسه های ماندگاری را آفریدند تبریک و تهنیت عرض نموده ، سلامتی، عزت و سربلندی تمامی همکاران عزیز مدیریت عملیات بویژه دریانوردان گرانقدر و نیز خانواده‌های آنان را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

(پنج شنبه ۵ تیر ۱۳۹۹) ۰۷:۱۸
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید