IOTC
شنبه / ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۰۷:۰۹
سرویس : عمومی
کد خبر : ۴۵۵۴
گزارشگر : ۲۹
سرویس عمومی

پیام تبریک مدیرعامل پایانه های نفتی ایران به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران در پیامی، روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این عرصه تبریک گفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران، متن پیام تبریک عباس اسدروز به شرح زیر است:

همکاران گرامی
با سلام و احترام

روابط عمومی به عنوان یک سازمان منسجم و هدفمند، با به کارگیری هنر، مهارت و دانش، فضایی سالم برای اطلاع رسانی وسیع و ارتباطات صمیمانه و اثربخش بین مردم و سازمان را فراهم می نماید و با تلاش آگاهانه، برقراری ارتباط دوسویه، ارتباط بین مدیران و کارکنان ، مردم و مخاطبان سازمان، ارائه پیام های روشن، دقیق و شفاف، برنامه ریزی کاربردی و اقدامات عملی و قابل اجرا، نقش ارزنده ای در شناخت و هدایت افکار عمومی به سمت اهداف موردنظر سازمانی و  کمک به تصمیم گیری های مدیریتی و راهبردی یک سازمان دارد.

دنیای امروز عصر ارتباطات و اطلاعات است و در این دهکده جهانی، اطلاعات با سرعت وصف نشدنی در حال مبادله می باشد. امروزه قدرت در دست جوامعی قرار دارد که از نیرومندترین شبکه‌های ارتباطی و به تبع آن بیشترین اطلاعات برخوردار باشند و این یک حقیقت انکارناپذیر در تمدن کنونی جهان است.

امید است در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله) به نام «جهش تولید » مزین شده است جامعه ارتباطی  و به طور خاص روابط عمومی و فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت پایانه های نفتی ایران  به عنوان یکی از ارکان مهم تأثیرگذار در امر اطلاع رسانی و امیدآفرینی، با همیاری گسترده درون و برون سازمانی بتوانند بیش از پیش در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایفای نقش کنند.

اینجانب 27 اردیبهشت ماه روز  ملی ارتباطات و روابط عمومی و آغاز این هفته را  به همکاران سخت کوش در حوزه روابط عمومی و ارتباطات شرکت پایانه های نفتی ایران، که با الهام از هم افزایی، هم اندیشی و همسویی در جهت تحقق اهداف و ماموریت های بلند و راهبردی صنعت نفت در حوزه عملیاتی پایانه های نفتی ایران فعالیت می‌کنند، تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان سلامتی، توفیق و پیروزی روز افزون این عزیزان را مسئلت می نمایم.

عباس اسدروز

مدیرعامل 

(شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۰۷:۰۹
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید