IOTC
پنج شنبه / ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۶:۴۱
سرویس : عمومی
کد خبر : ۴۵۵۲
گزارشگر : ۲۹
سرویس عمومی

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران به مناسبت فرا رسیدن شبهای قدر و ایام شهادت امام علی(ع)

مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت امام علی (ع) و لیالی قدر پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران ، عباس اسدروز، مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت امام علی (ع) و لیالی قدر پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام بدین شرح است :

شب‌های قدر و هنگامه نزول قرآن از راه رسید و بندگان را فرصتی ارزشمند فراهم شد تا در این لیالی پر نور بار دیگر آینه دل از زنگار گناه و معصیت، پاک کرده و دمی را در سایه بندگی و عبودیت، به تزکیه نفس و رسیدن به خلوص معنوی سپری کنند.
بندگان مخلص خداوند در این شب های اشک و دعا و استغاثه، سوگوار مولای عدالت گستری هستند که در محراب عبادت با شمشیر نفاق و کینه به خون نشست تا ندای فزت و رب الکعبه اش در ورای قرون و اعصار، زیباترین تجلی اخلاص و بندگی باشد.
ماه مبارک رمضان فرصتی ارزشمند برای کسب برکات الهی است و در این میان شب های قدر چشمه های جوشان خیرات و برکات هستند که انسان های هوشیار و آگاه برای کسب فیوضات الهی که در این شب ها جاری است تلاش می کنند.
اینجانب فرارسیدن ایام معنوی و متبرک لیالی قدر و شهادت مظهر صلابت، الگوی راستین عدالت و مولای متقیان حضرت علی(ع) را به همه مومنان، روزه داران و عاشقان اهل بیت علیه السلام تسلیت و تعزیت عرض می کنم.
امید که با پیروی از منش و سیره حضرت امیرالمومنین(ع) توفیق دستگیری از نیازمندان و یاری محرومان را یافته و در زمره رهروان واقعی آن حضرت قرار گیریم.

(پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۶:۴۱
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید