IOTC
یکشنبه / ۶ بهمن ۱۳۹۸ / ۰۹:۰۵
سرویس : عمومی
کد خبر : ۴۴۴۷
گزارشگر : ۲۹
سرویس عمومی
شورای مدیران شرکت پایانه های نفتی ایران:

بررسی چالشها و مشکلات در فرایندهای مناطق عملیاتی

نشست شورای مدیران شرکت پایانه های نفتی ایران با هدف بررسی آخرین وضعیت عملکردها و میزان هماهنگی و همسویی در عملیات و فعالیت های مدیریت ها با مناطق عملیاتی درسالن اجتماعات ستاد تهران برگزار شد

(یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸) ۰۹:۰۵

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران، در این نشست که با حضور عباس اسدروز مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران برگزار شد، مدیران ستادی و روسای مناطق عملیاتی ،گزارش آخرین وضعیت عملیات،تعمیرات اساسی و مدیریت دارایی های فیزیکی و تاسیسات ، مسائل و مشکلات نیروی انسانی را ارائه نمودند.

عباس اسدروز مدیرعامل پایانه های نفتی ایران ،ضمن تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و عرض تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه اظهار داشت : در حوزه‌های مختلف عملیات، فنی و مهندسی و نیروی انسانی، راهبردها ، اهداف استراتژیک و شاخص های کلیدی مشخص گردیده است . در همین راستا لازم است که تنگناها و چالش های پیش رو شناسایی و نسبت به حل آنها راهکار و برنامه ریزی لازم صورت گیرد.

وی افزود: در جهت ایفای نقش شایسته در تکمیل و تداوم زنجیره ارزش نفت ؛ لازم است ظرفیت ذخیره سازی را  با برنامه ریزی و تهیه شرح نیاز احداث مخازن جدید و نیز تعمیرات به هنگام و رسوب زدایی منظم مخازن موجود افزایش داد.

اسدروز خاطرنشان کرد: در حوزه فنی و مهندسی افزایش قابلیت اطمینان در تأسیسات و تجهیزات مطابق استانداردها و ضوابط فنی و مهندسی را مد نظر قرار داده‌ایم که با تکیه بر توان نیروی داخلی شرکت به این اهداف دست خواهیم یافت.

وی ادامه داد: در حوزه HSE نگاه ایمن به فرایند ها در فعالیت های شرکت مشهود است که این خود به دلیل حضور نیروی انسانی متعهد و متخصص و همیشه آماده به کار است که بارها در شرایط اضطراری این خصوصیات بارز نمود پیدا کرده است .

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران افزود: با اشاره به توان بالای نیروی انسانی در شرکت پایانه‌های نفتی ایران یادآور شد: آموزش، یادگیری و توانمندسازی منابع انسانی و افزایش رضایت شغلی کارکنان یک مبنا برای مدیریت منابع انسانی شرکت می باشد.

اسدروز ادامه دادند : در خصوص تامین کالا و تجهیزات مورد نیاز برخی پروژه های در حال انجام شرکت از دیگر مسائل مهمی است که در دستور کار مستمر مدیریت امور بازرگانی می باشد.

وی تاکید کرد: مدیران طوری برنامه ریزی داشته باشند که در طول ماه بتوانند از مناطق عملیاتی بازدید و با کارکنان نشست برگزار نمایند ، همچنین با توجه به لزوم ارتقا انگیزه در نیروی انسانی ، بایستی مسائل و مشکلات کارکنان رسمی ، قراردادی و پیمانکاری مدنظر مدیران باشد و راهکارهای لازم در جهت رفع مشکلات آنان ارائه نمایند و حل مشکلات کارکنان را به عنوان یک اولویت در دستور کار قرار دهند ، در جهت سلامت و بهداشت کارکنان، مدیریت منابع انسانی پایش طب صنعتی کارکنان را انجام دهند.

شورای مدیران 1  

شورای مدیران 2  

شورای مدیران 3

تعداد بازدید : ۰
(یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸) ۰۹:۰۵
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید