IOTC
دوشنبه / ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۸:۱۷
سرویس : عمومی
کد خبر : ۴۱۵۷
گزارشگر : ۲
سرویس عمومی

یدک کش " هفت تیر " با تکیه بر توان کارشناسان داخلی تعمیر و راه اندازی شد

مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از تعمیر و راه اندازی یدک کش " هفت تیر "به همت کارشناسان و متخصصان عملیات دریایی شرکت پایانه های نفتی ایران در جزیره خارگ خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران ،در مراسمی و با حضور مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران یدک کش " هفت تیر" پس از انجام نوسازی افتتاح و راه اندازی شد.

عباس اسدروز در این مراسم طی سخنانی اعلام داشتند: عملیات دریایی به عنوان یکی از قسمت های کلیدی است که آمادگی و چابکی و سرعت عملیات آن مستقیما با رضایتمندی مشتریان ارتباط دارد لذا ضرورتاً این ناوگان همیشه باید در بهترین وضعیت قرار داشته باشد از همین جا برجستگی نقش کارکنان و متخصصین این قسمت روشن می شود که در شرایط موجود و با وجود همه محدودیت ها و کمبودها اجازه نداده اند کوچکترین خلل و وقفه ای در عملیات روی دهد.

وی در ادامه افزود : در راستای تحقق بخشیدن به شعار سال و حمایت از شرکت های دانش بنیان داخلی و همچنین توسعه و تقویت ظرفیت ناوگان دریایی شرکت، یدک کش هفت تیر با صرفه جویی یک میلیون دلاری و با استفاده از تجهیزات و قطعات تولید داخل و توسط کارشناسان و متخصصان عملیات دریایی شرکت پایانه های نفتی ایران در جزیره خارگ انجام شد.

مدیر عامل شرکت پایانه های نفتی ایران تصریح کرد: نقطه آرمانی ما فراهم کردن زیرساخت ها و امکاناتی است که بتوانیم با راه اندازی داک در جزیره خارگ نه تنها از فرستادن یدک کشها به خارج جهت تعمیر بی نیاز شویم بلکه بتوانیم نیازهای سایر مناطق را نیز تامین کنیم .

  

یدک کش هفت تیر 7 

یدک کش هفت تیر 6  

یدک کش هفت تیر 4

یدک کش هفت تیر 10 

یدک کش هفت تیر 9  
یدک کش هفت تیر 25  

یدک کش هفت تیر 24  

یدک کش هفت تیر 23  

یدک کش هفت تیر 21  

یدک کش هفت تیر 20  

یدک کش هفت تیر 19  

یدک کش هفت تیر 18  

یدک کش هفت تیر 17  

یدک کش هفت تیر 16  

یدک کش هفت تیر 15  

یدک کش هفت تیر 14  

یدک کش هفت تیر 13  

یدک کش هفت تیر 12

  عکس : محمد  پنهان

(دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸) ۱۸:۱۷
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید