IOTC
سه شنبه / ۱ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۱:۲۷
سرویس : عمومی
کد خبر : ۴۱۳۰
گزارشگر : ۲
سرویس عمومی
مدیر عامل شرکت پایانه های نفتی ایران :

موفقیت های سال 97 شرکت پایانه های نفتی ایران حاصل توانمندی و تعهد کارکنان شایسته خانواده بزرگ پایانه های نفتی ایران می باشد

مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران در پیامی به دلیل تلاش موفقیت آمیز برای انجام ماموریت های یک سال گذشته وزارت نفت در زمینه حمایت و پشتیبانی از تولید و صادرات نفت خام کشور، از کارکنان این شرکت تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران، متن پیام تقدیر عباس اسدروز از کارکنان این شرکت به شرح زیر است؛

باسمه تعالی

کارکنان شایسته و ارجمند  شرکت پایانه های نفتی ایران

با سلام و احترام

خدا را شاکریم که در سال گذشته با وجود چالش ها و تنگناهای گسترده که متاثر از تحولات محیط بین المللی صنعت نفت و حوزه های فعالیت شرکت بود، با لطف الهی و تلاش و کوشش شما همکاران گرامی توانستیم ماموریت اصلی و وظایف محوله در حوزه های ذخیره سازی و صادرات نفت خام و میعانات گازی کشور را به نحو ایمن، به موقع و همچنین با رعایت استانداردهای بین المللی به انجام برسانیم. همچنین علاوه بر وظایف جاری، وظایف و فعالیت های ویژه و موردی نیز از سوی مدیریت های بالادستی به این شرکت واگذار گردید که با توجه به انعطاف پذیری و چابکی سازمان در کمترین زمان ممکن به انجام رسیدند.
موفقیت های حاصله در سال 97 که علاوه بر دریافت گزارش مطلوب حسابرس و بازرس قانونی، خوشبختانه  در مجمع عمومی سالانه نیز مورد تایید، رضایت و قدردانی  مدیر عامل محترم شرکت ملی نفت ایران قرار گرفت، حاصل توانمندی، تلاش و تعهد شما کارکنان شایسته خانواده بزرگ پایانه های نفتی ایران می باشد و امیدوار است در سال جاری و سال های آتی، بهتر و موفق تر از گذشته، نقش کلیدی خود را به عنوان یک بنگاه اقتصادی چابک، توانمند و متعالی ایفا نماییم.

بدینوسیله از جانب  خود  و هیات مدیره محترم شر کت مراتب تشکر و قدردانی  صمیمانه از شما همکاران شایسته را اعلام  و برای شما و خانواده های محترم سلامتی ، خرمی  و عاقبت بخیری از خداوند سبحان مسئلت می نمایم.

                                                                        عباس اسدروز

                                                                         مدیرعامل

 

(سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸) ۱۱:۲۷
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید