English
:
سه شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸, ۲۰:۴۵
سال رونق تولید

جزییات خبر

 • پیام تبریک مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران
 • ۰۰:۱۸ (دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸)
 • مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران در پیامی ضمن تبریک دوازدهم فروردین روز جمهوری اسلامی ایران گفت.
 • به گزارش روابط عمومی شرکت پایانه های نفتی ایران، عباس اسدروز در پیامی فرارسیدن روز جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت. در متن این پیام امده است:

  دوازدهم فروردین ماه را باید روزی کم نظیر در تاریخ ایران اسلامی دانست، روزی که عزم مردم ایران که سال ها برای ریشه کن کردن طاغوت به پا خواسته بودند، در پای صندوق های رای تجلی یافت و جهان به نظاره نشست شکوه عزم ملی و اراده اسلامی را.

  دوازدهم فروردین ماه را هرگز نمی توان از یاد برد، زیرا از همان روز که شکل گرفت، به الگویی بی بدیل برای به ثمر رساندن خواسته های به حق تبدیل شد و نه تنها برای مردم ایران زمین، بلکه برای مردم بسیاری از کشورها، راهبردی ممکن و الگویی واقعی شد.

  اکنون پس از گذشت ۴۰ سال از آن روز تاریخی، خانواده بزرگ شرکت پایانه های نفتی ایران با الهام گرفتن از نتیجه عظیم همراهی "عزم همگانی با خواست خداوندی"، به دست یافتن به اهداف بزرگ خویش می اندیشد.

  دوازدهم فروردین ماه هرگز فراموش شدنی نیست و برای همیشه در تاریخ ماندگار خواهد ماند. من نیز این روز فرخنده را به همکاران محترم و تلاشگر شرکت پایانه های نفتی ایران تبریک عرض نموده و امیدوارم با استعانت از خداوند بزرگ و همدلی، راه پرافتخار خدمتگزاری در عرصه پایانه های نفتی کشور را شانه به شانه یکدیگر بپیماییم.

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت پایانه های نفتی ایران می‌باشد.