IOTC
پنج شنبه / ۱ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۱:۵۵
سرویس : عمومی
کد خبر : ۳۹۹۰
گزارشگر : ۲
سرویس عمومی
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران:

هشت راهبرد کلان در حوزه پایانه‌های نفتی کشور تدوین شد

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران از افزایش ظرفیت ذخیره سازی در پایانه‌های نفتی کشور خبر داد و گفت: هشت استراتژی کلان در حوزه پایانه‌های نفتی کشور تدوین شد.

(پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸) ۱۱:۵۵

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران، عباس اسدروز با اشاره به نام گذاری سال ۹۸ به نام رونق تولید توسط مقام معظم رهبری اظهار داشت: هشت استراتژی کلان در حوزه پایانه‌های نفتی کشور تعریف شده است که تحقق این هشت استراتژی از اهداف اصلی سال ۹۸ این شرکت در حوزه‌های مختلف عملیاتی، فنی، مهندسی و نیروی انسانی خواهد بود.


وی افزود: تمرکز بر مأموریت اصلی شرکت و ایفای نقش شایسته در تکمیل و تداوم زنجیره ارزش شرکت ملی نفت ایران از مبانی اصلی این شرکت در توسعه روند صنعت نفت ایران اسلامی خواهد بود.

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران تصریح کرد: افزایش ظرفیت ذخیره سازی از طریق تعمیرات به هنگام و رسوب زدایی منظم مخازن، با استفاده از روش‌های نوین به عنوان یک سرفصل به مدیریت عملیات این شرکت ابلاغ خواهد شد.

وی افزود: این مدیریت طبق یک برنامه زمان بندی مشخص و مدون، بهسازی، نوسازی و نگهداری تأسیسات حیاتی کشور در پایانه‌های نفتی ایران و همچنین افزایش توان صادراتی نفت خام و میعانات گازی با انجام تعمیرات و بهینه سازی اسکله‌ها و پهلوگاه‌های پایانه نفتی خارگ را برعهده خواهد گرفت.

اسدروز گفت: در حوزه فنی و مهندسی افزایش قابلیت اطمینان در تأسیسات و تجهیزات مطابق استانداردها و ضوابط فنی و مهندسی را مد نظر قرار داده‌ایم که انشاالله با تکیه بر توان، پرتوان نیروی داخلی شرکت با این اهداف تعریف شده در سال ۹۸ دست خواهیم یافت.

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران افزود: ارتقای بهره‌وری و ادامه صرفه جویی مطابق با اصول اقتصاد مقاومتی در حوزه‌های مختلف فعالیت‌های شرکت پایانه‌های نفتی به تمامی مدیریت‌های شرکت ابلاغ و مدیران ارشد مجموعه مسئول نظارت بر موارد فوق خواهند بود.

اسدروز در پایان با اشاره به توان بالای نیروی انسانی در شرکت پایانه‌های نفتی ایران یادآور شد: آموزش، یادگیری و توانمندسازی منابع انسانی و افزایش رضایت شغلی کارکنان در سال ۹۸ یک مبنا برای مدیریت منابع انسانی شرکت خواهد بود، ارتقای سطح کیفی علمی و عملی کارکنان شرکت در سال ۹۸ باید تقویت و در حوزه‌های مورد نیاز صنعت نفت کشور ارتقا یابد.
تعداد بازدید : ۰
(پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸) ۱۱:۵۵
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید