English
:
جمعه، ۱ آذر ۱۳۹۸, ۲۳:۳۶
سال رونق تولید

جزییات خبر

 • سرپرست شرکت پایانه های نفتی ایران روز مهندس را تبریک گفت
 • ۰۸:۳۰ (یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷)
 • عباس اسدروز سرپرست شرکت پایانه های نفتی ایران در پیامی فرا رسیدن روز مهندس را به تمامی کارکنان و کارمندان صدیق صنعت نفت بویژه کارکنان شرکت نفت پایانه های نفتی ایران تبریک گفت.
 • به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران،،متن پیام سرپرست شرکت پایانه های نفتی ایران به شرح ذیل می باشد:

  مهندسین عزیز شرکت پایانه های نفتی ایران

  با سلام و احترام

  پنجم اسفند، زاد روز دانشمند بزرگ ایرانی، خواجه نصیرالدین طوسی، مناسبتی ارزشمند برای بزرگداشت جایگاه مهندسی است. موعدی برای پاسداشت تفکر مهندسانی که توسعه ساز و تحول آفرین بوده‌اند و با تکیه بر اندیشه و عمل خود جامعۀ امروز را بهتر از گذشته ساخته‌اند.

  شرکت پایانه های نفتی ایران به عنوان مجموعه‌ای پویا و متکی بر دانش مهندسی، از دانش آموختگان رشته‌های مختلف مهندسی بهره برده و همواره کوشیده است تمامی ظرفیت‌های تخصصی در اختیار خود را برای توسعۀ زیرساخت‌های صنعتی کشور به کار گیرد.

  بیش از چهل سال افتخار آفرینی ، پیشتازی و موفقیت شرکت پایانه های نفتی ایران در حوزه‌های مختلف ، مرهون زحمات و تلاش کارکنان دانش‌محور، توانمند و کارآمد می‌باشد که تأثیر آن بر توسعه و بخش‌های مختلف صنعت، اقتصاد و حتی جامعه مبرهن و چشم‌گیر بوده است.

  "شرکت پایانه های نفتی ایران " بعنوان یکی از حیاتی ترین نقاط اقتصادی کشور در جهت نیل به اهداف سند چشم انداز انقلاب در گام دوم خود راه سخت و دشواری را پیش رو دارد تا بتواند به جایگاه اول در سطح منطقه دست یابد و این مهم تنها با اراده‌ی راستین و همت والا و همه‌جانبه دست یافتنی است.


  عباس اسدروز

  سرپرست شرکت پایانه های نفتی ایران

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت پایانه های نفتی ایران می‌باشد.