IOTC
یکشنبه / ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ / ۱۰:۵۳
سرویس : عمومی
کد خبر : ۳۹۲۰
گزارشگر : ۲
سرویس عمومی

پیش ‎ثبت‎نام غرفه‎های بیست‌وچهارمین نمایشگاه نفت تهران آغاز می‌شود

مدیر بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین‎المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از آغاز پیش ثبت نام این نمایشگاه از ۱۸ بهمن خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران و به نقل از شرکت ملی نفت ایران، محمد ناصری با اشاره به آغاز پیش ثبت‌نام این نمایشگاه گفت: پیش ثبت‌نام متقاضیان شرکت در بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین‎المللی نفت تهران از روز پنج‌شنبه (۱۸ بهمن‌ماه) در سایت اختصاصی نمایشگاه به نشانی www.iran-oilshow.ir آغاز می‎شود و آخرین مهلت روز پنج‌شنبه ۲۵ بهمن ماه خواهد بود.


وی افزود: هدف از پیش ثبت‌نام، شناسایی شرکت‎های متقاضی و برآورد میزان درخواست متقاضیان است و ثبت‌نام اولیه به هیچ عنوان به معنی ثبت‌نام قطعی متقاضیان نخواهد بود. ثبت‌نام اولیه الزامی است و پس از تاریخ تعیین‌شده، ستاد برگزاری امکان ثبت‌نام متقاضیان را تحت هیچ شرایطی نخواهد داشت.

ناصری در توضیح روند ثبت‌نام شرکت‎ها گفت: پس از ثبت‌نام اولیه، ستاد برگزاری نسبت به بررسی نوع فعالیت شرکت‎های متقاضی اقدام می‎کند و در صورتی که نوع فعالیت متقاضی ارتباط مستقیم با موضوع نمایشگاه داشته باشد، با ارسال ایمیل امکان ثبت‌نام قطعی برای ادامه ثبت‌نام متقاضی تاییدشده فراهم خواهد شد.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران اظهار کرد: ستاد برگزاری متراژ غرفه درخواست شده از سوی متقاضیان تایید شده را با توجه به محدودیت‎های سالن‎های تحت پوشش و درخواست‎ها بررسی می‌کند و براساس ظرفیت سالن‎ها، متراژ تخصیص می‌یابد یا تعدیل می‎شود. جانمایی نهایی غرفه‎ها، از سوی ستاد برگزاری انجام خواهد شد و موقعیت و سالن قرارگیری هر شرکت پس از نهایی شدن از طریق سایت قابل رؤیت خواهد بود.

سهراب عظیمی‎خواه، مدیر اجرایی نمایشگاه صنعت نفت نیز در این زمینه گفت: پس از ارسال تاییدیه از سوی ستاد و اعلام متراژ قطعی، متقاضی باید براساس متراژ اعلام شده فرآیند ثبت‌نام را تکمیل و براساس پیش فاکتور ارسال شده از سوی سایت، نسبت به واریز وجه مذکور طی مدت ۷۲ ساعت به حساب شرکت ملی نفت ایران اقدام کند.

وی با اشاره به اهمیت صحت موارد اعلام‌شده در هنگام ثبت‌نام اظهار کرد: در صورتی که شرکت‎ها، ثبت نام ریالی انجام دهند و پس از بررسی ستاد برگزاری، عدم صحت ریالی بودن متقاضی مشخص شود، نام شرکت مذکور از فهرست شرکت‎های حاضر در نمایشگاه حذف خواهد شد. شرکت‎های ایرانی متقاضی غرفه ارزی و ارزی - ریالی (نمایندگی‎های شرکت‎های خارجی یا شرکت‎های دارای برند خارجی) توجه داشته باشند که پیش ثبت‌نام بخش داخلی ارزی بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین‎المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی نیز از روز پنج‌شنبه ۱۸ بهمن ماه همزمان با سایر شرکت‎های داخلی ریالی آغاز می‎شود.

عظیمی‎خواه تصریح کرد: همه فرآیندهای ثبت‌نام تنها از طریق سایت www.iran-oilshow.ir و ایمیل درج‌شده در آن صورت می‎گیرد و مراجعه حضوری نماینده شرکت‎ها به ستاد امکان‌پذیر نخواهد بود.

بر اساس این گزارش، بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین‎المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ۱۱ تا ۱۴ اردیبهشت ماه ۹۸ در محل نمایشگاه‎های دائمی تهران برگزار می‎شود.
(یکشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۷) ۱۰:۵۳
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید