English
:
یکشنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۸, ۱۱:۴۴
سال رونق تولید

جزییات خبر

  • اولین شماره نشریه "مهر و ماه" منتشر شد
  • ۱۳:۵۸ (شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷)
  • اولین شماره نشریه "مهر و ماه"؛ ویژه نامه امور زنان و خانواده شرکت پایانه های نفتی ایران به عنوان ضمیمه نشریه جزیره (نشریه داخلی شرکت پایانه های نفتی ایران) منتشر شد.
  • به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران، در سرمقاله اولین شماره این نشریه به قلم مجتبی عوض زاده رییس روابط عمومی شرکت پایانه های نفتی ایران آمده است: «مهر و ماه» که به عنوان ضمیمه نشریه «جزیره» - نشریه داخلی شرکت پایانه های نفتی ایران - از تیرماه امسال در دسترس همکاران زن تلاشگر و خانواده های عزیز قرار می گیرد با ایده و درایت جناب آقای سید پیروز موسوی، مدیرعامل محترم شرکت پایانه های نفتی ایران به منظورافزایش و انعکاس نقش آفرینی و میزان تاثیرگذاری بهبود کیفی وضعیت زنان و خانواده کارکنان در توسعه فعالیت های فنی و عملیاتی شرکت کلید خورد. ایشان برخورداری از نگاهی مثبت و اثربخش به مسائل مهم در حوزه زنان جهت ارتقای دیدگاه کارکنان به حوزه خانواده را لازم دانستند و بر این اساس با تأکید بر حاکم شدن رویکردی علمی در این حوزه، بسط و گسترش چارچوب های اجتماعی هدفمند را در قالب های اطلاع رسانی و رسانه ای خواستار شدند و بدین ترتیب نخستین شماره «مهر و ماه» به زیور طبع آراسته شد.

    «خانواده‌ها، حامیان اصلی زنجیره تولید نفت و گاز کشور» تیتر نخست این شماره از نشریه مهر و ماه است که در گفتگو با سید پیروز موسوی مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران انتخاب شده است. این گفتگو در صفحه 3 این نشریه چاپ شده است.

    ماهنامه «مهر و ماه» با یک طراحی زیبا لوگو در هشت صفحه در 26 تیرماه 97 منتشر شده است.

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت پایانه های نفتی ایران می‌باشد.