IOTC
سه شنبه / ۱ دی ۱۳۹۴ / ۰۷:۲۶
سرویس : فرهنگی و ورزشی
کد خبر : ۱۱۹۶
گزارشگر : ۲
سرویس فرهنگی و ورزشی
بازی برد – برد در پایانه های نفتی ایران برای بیماران کلیوی

دیدار خیر خواهانه تیم فوتبال پیشکسوتان جزیره خارگ با تیم رسانه ورزش

اعضای تیم فوتبال خبرنگاران، عکاسان و گزارشگران ورزشی که برای برگزاری یک دیدار خیریه راهی جزیره خارک شده بودند، علاوه بر برگزاری این دیدار در مراسم آغاز هفته وحدت و گلزار شهدای هشت سال دفاع مقدس نیز حضور یافتند.

(سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴) ۰۷:۲۶


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران،در این بازی  که با نتیجه 6 بر 2 به نفع  تیم  فوتبال رسانه  به اتمام رسید  مرتضی احمدی، محمود نجف زاده (2 گل)، نیما علیپور (2 گل) و عادل فردوسی پور برای رسانه ورزش گل زدندو در تیم پیشکسوتان جزیره خارگ نیز ،پیمان صیادی و حسین حاتمی موفق به گل زنی شدند .
این تیم که وارد نهمین سال فعالیت خود شده و تاکنون با حضور در شهرهای مختلف اقدام به برگزاری دیدارهای نمادین و خیرخواهانه کرده است، روز چهارشنبه و به دعوت تربیت بدنی و  پایانه های نفتی  ایران راهی این جزیره شد.
اعضای تیم فوتبال رسانه ورزش بلافاصله پس از رسیدن به جزیره خارک از فرودگاه راهی گلزار شهدا شدند و با قرائت فاتحه و نثار گل، یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای گمنام را گرامی داشتند. آنها سپس در امامزاده میرمحمد حضور یافتند و از این مکان تاریخی نیز بازدید کردند.
این بازی در شرایطی برگزار شد که تماشاگران پرتعدادی در ورزشگاه  شهید ملاح زاده جزیره خارگ حضور داشتند و به تشویق دو تیم پرداختند. تماشاگران خارکی استقبال خوبی از عادل فردوسی پور و اعضای تیم رسانه ورزش داشتند.
اعضای تیم فوتبال رسانه ورزش علاوه بر حضور در این بازی تدارکاتی، مبالغی را نیز به بیماران کلیوی کمک کردند تا در این امر خداپسندانه نیز مشارکت داشته باشند. آنها پس از این بازی راهی مسجد جامع شهر خارک شدند و در مراسم جشن آغاز هفته وحدت شرکت کردند و دقایقی را در کنار مردم خونگرم و اهل سنت خارک سپری کردند.
بازیکنان و همراهان رسانه ورزش همچنین با حضور در یکی از نفتکش های بزرگ در جریان مراحل تولید، انبارداری و صادرات نفت قرار گرفتند.
در طول سفر تیم فوتبال رسانه ورزش به خارک مردم این جزیره با محبت و مهمان نوازی مثال‌زدنی پذیرای اعضای تیم بودند.
 

تعداد بازدید : ۰
(سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴) ۰۷:۲۶
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید